bugün 152 başlık

ölüm alfabesi

kontrolün sende olduğunu sanma.
sinemalarda.

gündemdekiler

1. 50 erkekle anal sex yapıp bakireyim demek

o kızlar izmir kızları değildir. Ailesinden baskı görmüş türbanlı veya kara çarşaflı kızlardır. izmir kızları rahat zaten vajinal seks yapıp zevk alır. Neden anal yapsın ki. Adam gibi sosyolojik tespit yapın.

2. futbolun ülkemiz için lüks tüketim olması

Ülkemiz de sayısız derecede ekonomik problemler, sıkıntılar varken, artık bir endüstri haline gelmiş futbola harcanan para, ülkemiz için maalesef lüks tüketimdir
    Geçtiğimiz hafta bu ülkede, madende 1500 lira için çalışırken can veren oğlunun cenazesine yırtık lastik ayakkabısıyla katılan baba konuşulurken ve yüreğimiz o insanların garibanlığıyla sızlarken, milli futbol takımımızın brezilya ile özel maç yapması için 3 milyon Euro ödenmiştir.
    Bu ülkede insanların, insanca yaşayabileceği bir ücret sistemi bile yokken Avrupa'nın futbolcu eskilerine milyon euroların ödenmesi büyük bir çelişkidir.
    Bu ülkede üniversitelerde bile kaynak yetersizliğinden dolayı doğru dürüst bilimsel çalışma yapabilecek teknik kapasite yokken, devletin futbola bu kadar kaynak ayırması ve gazetecilere atar yapmaktan başka bir vasfı olmayan bir adama ayda 250 bin lira ödemesi büyük bir çelişkidir.

Spor, toplumun gelişmesi için devlet tarafından desteklenip halk geneline yayılmalıdır fakat ülkemizin olimpiyatlarda ki başarısızlığını göz önüne alırsak, ülkemizde klüpler ve devlet bazında paranın futbol gibi kitleleri eylemsel olarak direkt spora dahil etmeyen ve insanların egosunu tatmin etmekten başka hiç bir faydası olmayan bir spor için boşa harcandığını görmek, bizim gibi spor özürlü bir ülke için büyük bir kayıptır.
    Spor insanı, zihinen ve bedenen geliştirmesi gereken bir olgu iken, milyon liraları cebe indiren futbolcuların sahalardaki örnek !! davranışları da ortadayken, ne kadar gereksiz ve yozlaşmış bir sisteme milyarlarca liranın aktığını görmek ülkemiz gerçekleriyle yüzleştirildiğinde çok acı vericidir.
    Ak saray ı eleştirirken bunları eleştirmememiz de büyük bir çelişkidir.

Önümüzde ki günlerde istanbul da rakı balık tan başka bir şey yapmamış italyan I'n italya ya giderken alacağı iktamiyeyi duyunca ne demek istediğim daha iyi anlaşılmış olur.
    Biz bu kadar zengin bir ülke değiliz bunu görelim artık.

3. beşiktaştan gönderilmesi gereken yabancı topçular

Ersan ilk golde geriye koşuyor ofsayt ı bozuyor . Topa vurana dek geriye koşmak yok. Öyle vurana dek derken rakibi kolluyorsun kulağın topa vurulduğunda Çıkan seste o anda fırlıyorsun. Öğren artık şunu be.

4. gözümüzün önünde bir dünya kuruluyor

anladığımız kadarıyla amerikalılar etkinliklerinin devamı için daha büyük bütçeler istiyorlar ve daha çok harcamak.
    harcadıkca da devletin borç oranı yönetilemez boyutlara çıkıyor.
    adamların açmazı bu.

e zaten osmanlı da bu yüzden sahneden çekilmedi mi ?
    para

şu anda para kimde var bakmak lazım.
    çin de var, hem de büyük miktarda.

5. cesare prandelli

Eeeee gitti ruhsuzlar sürüsü dolu olan bu takım ne olacak.
    Mourinho yu getirsen ne olacak daha 2 metre önüne pas atamayan selçuk mu düzelecek burak mi Hamit ki.

Sadece günü kurtarma üzerine yapılan bir hamle başka birşey deil.

6. tinerci

ne topluma ne de kendilerine faydaları yoktur ve olmayacaktır. tedavi edilseler bile sonuç alma imkanı yoktur. çünkü yine ve yeniden aynı yola düşeceklerdir ve çoğu örnekte böyle olmuştur. itlaf olunması gereken zavallılardır. yaşayarak sentetik acılar çekmek yerine onları öldürmek gerek...

zavallı piç kuruları...

7. kadınların sanki iğrenç kokulu yaratılmaları

katıldığım önerme.

valla erkek düşmanı olabilirim ancak sıklıkla kadınlar yüzünden kusacak gibi oluyorum.

kadın ihmal ederse çok çok pis kokuyor adam haklı şimdi sürekli sızıntı halinde olan organ sahibi olan kadındır ve hiç bir vücut sıvısı güzel kokmaz. elbette vücuttan çıktığı an bir koku sıklıkla söz konusu değildir istisnai durumlar konu dışı.

demem o ki yıkanın bacım.

pahalı parfüm değil beyaz sabun kokun.

suriyelileri sabuna yatırsan kar etmez zaten onlar benim bacım değiller.

ok by.

8. cesare prandelli

Adama yıllık 2,3 milyon avro veriliyormuş. 1,1 ini almış. Eğer önümüzdeki sezon takım Çalıştırmazsa 3,5 ; Çalıştırırsa 1,2 mil avro alacak. Hani Tazminatı olmasa diyen Albayrak. Artık Çakma Fatih Hikmet Karaman nihayet bir büyük takım Çalıştıracak. Gs Yönetimi'nin yerine olsam Yılmaz Vural ı getiririm.

9. rock or bust

torrent sitelerine önceden düşmüş ac/dc'nin albümü, bütün şarkıları çok güzel olmuş ama özellikle rock or bust'ı çok beğendiğimi söyleyebilirim.

albümde yer alan şarkılar ise;
    1. “Rock or Bust”
    2. “Play Ball”
    3. “Rock the Blues Away”
    4. “Miss Adventure”
    5. “Dogs of War”
    6. “Got Some Rock & Roll Thunder”
    7. “Hard Times”
    8. “Baptism by Fire”
    9. “Rock the House”
    10. “Sweet Candy”
    11. “Emission Control”

10. gözümüzün önünde bir dünya kuruluyor

bu ara amerikalıların sıkca dile getirmeye başladığı cümle.
    belli ki etkinliklerinin azalmasından çekiniyorlar.
    bu dünyanın nerede kurulduğuna dair net bir bilgimiz yok ama bizden uzak olmadığını düşünmek istiyorum.
    tek dayanağımda amerika nın borçlarının aşırı yükselmesi ve türkiye nin bu durumdan uzak olmasıdır.
    200 sene evvel türkler, etkinlik sahnesinden çekilirken ki zamanlardan kalan etkin olma tecrübelerimiz hala zihinlerdedir.
    yani halklar nasıl yönetilir nelerden etkilenir biliyoruz.
    tabi bu dünyanın çin tarafından kuruluyor olma ihtimali karşısında da kafamızı kuma gömmüyoruz.

ne olursa olsun. tek bir dünya insanının canı acımasın.
    dünya herkese yetecek kadar büyük ve bereketli.
    yeter ki adil bir dağılım yapılabilsin.

11. europada yaşam olma ihtimali

europa araştırması canlı organizma üzerine değil su üzerinedir. yakın zamanda patlak verecek su sıkıntısına dair nasa'nın su çözümü projesidir. projeye göre nitekim europa'ya sondaj araçları gönderilecek. ve elde edilen suyun lojistiği bir şekilde sağlanmaya çalışılacak. tabii bunu babalarının hayrına yapmıyorlar. su, bulanındır. amerika tekel olabilir gelecekte, su noktasında. ülkelerin su ticaretleri başlayabilir. politik su savaşları başlayabilir. çok değil 50 yıl sonra dünyadaki su oranının büyük ölçüde azalacağı bilinmekte zaten. 2030 nasa için birçok breakthrough'ların gerçekleşeceği bir tarih. tabii ondan önce lockheed martin, nükleer füzyonu "pocket fusion" yapmayı başaramazsa. hedef on sene. hadi bakalım.

12. galatasaray taraftarının aklını yitirmesi

bir fenerli olarak gerÇekten üzülüyorum. ne hale getirdiler şu takımı, yazık. ne rekabet var artık ne başka bişi. Ünal aysal bile bu takımın anadını sikmişse vay size arkadaş. umarım bi an önce düzelirde o eski mücadelesi bol derbileri izleyebiliriz.

13. türkiye nin köy takmına yenilen galatasaray

beşiktaş'a sallayan taraftara sahip olan galatasaray'dır. bu amk duğum amışı hiç düşünmez balıkesir'e nasıl sikildğini. biz bu yunanlarla ülke puanında kafa kafaya bir ülkeyiz. asteras liginde 7'nci uefa'da oynuyor, balıkesir ise sonuncu kafasında oynuyor. hangisi daha köy takmı amını siktğim şimdi de hele.

14. trane46

hakkımdaki çoğu eleştiriye katılıyorum. 4 senedir bulundugum bu sözlükte çocukluk aptallık ve hakaret ettigim doğrudur. bunlar zamanla düzelttiğim şeyler. lakin bazen körce mantıksızca yapılan şeylere karşı kendimi tutamıyorum ve kabullenemeyip aşırı cevaplar veriyorum. bunu görende haklı olarak beni eleştiriyorlar. haklılar yapmamaya çalışıyorum oldukça.

not: ben sadece benden veya taraftarı oldugum şeyden iyi şeylere haddimi bilirim.
    not2 : Karabüklüyüm. 46 en sevdigim rakam.

15. yunanistan ın köy takımını yenemeyen beşiktaş

asteras tripolis yunanistan liginde an itibariyle 7'nci sırada. yunanistan ile türkiye'nin ülke puanları ise kafa kafaya. beşiktaş bu takımla çamurda oynadığı ve 10 kişi kaldığı maçta 2-2 berabere kaldı, grubunu da yenilgisiz lider bitirecek durumda.

şimdi bu amk duğum gs'lisi türkiye'nin köy takımı balıkesir'e yenildi mi yenilmedi mi? ulan balıkesir sonuncu bua steras en azından 7'nci sırada. hangisi daha köy takımı amını siktiğimler. bak yine dellendim.