bugün 1577 başlık
kapat

En #banabak halin nedir?

P&G olarak, etkileyici olmak için ekstra çaba harcamanın gerek olmadığına, daha azın aslında daha çok olduğuna, senin en özgüvenli halinin aslında en #banabak halin olduğuna inanıyoruz. En #banabak halini keşfetmek ve harekete katılmak için tıkla! https://www.youtube.com/c/banabak

gündemdekiler

1. harun abi olmanın anlatılamaz zevki

arkadaşlar evet bugüne kadar hepiniz beni minnoş bir kız sandınız ama artık gerçekleri açıklamanın vakti geldi. hepsi komiklik olsun diyeydi. nasıl sazan tutulur görmek içindi. gerçek şu ki ben 32 yaşında, evli, iki çocuk babası bir beyim. hatta çocuklarım doğdunda onlar için de sözlükte hesap açtım, okuma yazmayı söker sökmez gelecekler. karsın dağlık alanında büyüdüğüm için hiç deniz görmedim. bizim hiç sazanımız olmadı devlet bey. gshajklkdjhsgjhkafjld tamam tamam gidiyorum yine olmadı. öpüyorum minnoşlar.

2. fifa nın galatasaray a uygulayacağı yaptırımlar

galatasaray'a tarih boyunca batıyor diyenlerin rüyasıdır. ne zaman bize batıyorsunuz dediklerinde ya son maçta şampiyonluğu ellerinden alıyoruz , ya da sahalarında şampiyon oluyoruz ya da avrupa'da zaferlere koşuyoruz.

3. ilk buluşmada ben bakire değilim diyen kız

nereye çekersen oraya gidecek kız söylemidir. belki dürüst davranmak istemiştir. ama ilk görüşmede böyle bir konuyu dillendirirse, erkek profili gereği bunu dürüstlük olarak algılamayacak ve kendini gıcırdıyan bir yatağın üstünde bulacaktir. eşşeğin aklina karpuz kabuğunu düşürmekte denebilir.

4. öğrenci yurtlarının olmazsa olmazları

nohut, lapa pilav, kanka sigaran var mı?cı pezevenk, kahven var mı?cı pezevenk, şampuanın var mı kanka?cı pezevenk, toz deterjan var mı yia kanka?cı pezevenk, ooo mont şekilmiş kanka yarın ver de takılayım?cı pezevenk, pezevenk, pezevenk...
    ha bir de kardeşim çarşıya iniyorum bir şey lazım mı?cı mübarek, kızlardan final notlarını aldım sana da çektiriyorum fotokopiyi, bi marlboro'nu içerim?ci mübarek, saçında çöp, burnunda bilmem ne var kardeşim diyen mübarek, mübarek, mübarek...

5. beni tamamen hak edecek olan kızı anlatıyorum

Daha önce bir erkekle el ele tutuşmanın ötesine geçmemiş, geçmeye çalışmamış, geçmek istememiş, geçmeyi aklından geçirmemiş ve mümkünse el ele de tutuşmamış, 0 km olmalı. Felsefeyle ve şiirle ilgilenmeli, zeki olmalı. Basit de olsa, Sadece aynı meslek grubundaki diğer insanlar gibi önüne konulan işi yapmakla yetinmek yerine dünya üzerindeki varlığını ona borçlu olacak sanatsal eserler verebilmeli. Merhametli ve vicdan sahibi olmalı. %1.000.000 dürüstlük ve sadakat sahibi olup matematiği bile yenebilmeli. Hayvansever olmalı ama benim gibi uzaktan sever olmalı veya kendi hayvanını alıp temizleyip sevmeli. Makyaj yapmamalı, eli yüzü bakınca lanet edeceğim kadar çirkin olmazsa gerisini hallederim. Oje sürmemeli, usturuplu giyinmeli, müslüman olmalı, akpli olmamalı. Eskiden olmuş olmamalı. Olmayı düşünmüş bile olmamalı. Kişiliğini oluşturan Fikirleri bana uyuşmalı. Günde 3 saat sarılıp o sırada sıkılmadığını hissettirmeli. Kendini ezdirmemeli ama "fiministlik sipir" tadında olmasın. Beni çok sevsin. Ama çok. Öyle böyle değil yani.

6. vurulmuş al kanlar içinde yatar memedim

bu gün iş çıkışı mezarını ziyarete gittim memedimin... mezar taşındaki fotoğrafı nede derin bakıyor dünyaya memedimin be aslan resmen aslan... birde manidar mezar taşı yazısı var memedimin şöyle sesleniyor mezar taşında aynen aktarıyorum;

-hani ölüler konuşamazdı dostlar.?
    - konuşuyorum işte dinleyin beni
    -vuruldum kahpece 21 imde
    -sanmayın kanım yerde kalır içim rahat benim
    -bilirim ki kanım kalmaz yerde
    -babam bana söz verdi bana ölmeden önce
    -uyuyorum rahatım burada ben
    -beni vuranlar gelecek yanıma tez elden
    -gönlüm rahattır benim

7. sözlük yazarlarının şu an aklından geçenler

'birtakım incilere ve hatıralara neden bağlı olduğumuzu unutma.' Cümlesidir. Cümle erdem Beyazıt ın 'kar altında hüzün denemesi' şiirinde geçmektedir. Kaç gündür aklıma takılan bi cümle, bir şey anlatmak istiyor sanki, du bakalım nolacak..

8. sümeyye nin trolleri

günlüğü 30 tl'ye böyle harıl harıl çalışıp saçma sapan aslı astarı olmayan şeyleri savunan ekip.

https://fbcdn-sphotos-h-a...61901b45c46349fe5e2bc8fd2

bir de kızlı erkekli oturmuşlar sümme haşa. ağa babanız kızar bak. edeb ya hu

9. fifa nın galatasaray a uygulayacağı yaptırımlar

finans yüzünden gelecek olan yaptırımlardır. 5 yıl avrupa kupalarından men ve özerk olan federasyon yani türkiye liginde sırasıyla -15, -13, -10, -8 ve -5puan ile lige başlamak olacaktır.
    hala transfer peşinde amcalar. gerçi götü vermişler devlete kurtarırız diye bekliyorlar.

10. ayak fetişizmi

4 yaşındaki erkek yeğenimde de mevcut bulunmakta olan fetişizm.

her seferinde ayağımı alıp ısırmaya çalışmalar efendime söyleyeyim üstüne oturup tepinmeler gıdıklamalar rahatsız olunca ayaklarımı toplayınca havada uçan tekmeler boyuna asılmalar, yumruklamalar.

benden başka kimseye yapmıyor bunları velet hayır yani bakıyorum ayaklarım da güzel değil lan hatta bildiğin dinazor ayağı lan iğrenç nesini seviyor lan bu çocuk bu ayakların?ama bu fetişizm ileri boyutlara taşınırsa ayak ameliyatı falan olmayı düşünmüyor değilim.

11. eski futbolcuların gazetelerde yazması

Ülkemizdeki entelektüel seviyenin yerlerde olduğunun kanıtıdır. Bugün üniversiteye giden ve türkçesi iyi olan üniversiteliler olarak gitsek bize iş vermezler ama Editörler olmasa de'leri veya ki'leri yazamayacak tipler gazetelerde yazıyor.

Mesela sinan engin Fethiye, Alanya'nın ilçesi demişti varın ne kadar birikimli olduğunu görün!

12. fars türkleşmiş azeri kafirleşmiş ermeni demişler

bir kafkas atasözü.
    topraklarımızda bu işgalci fars bozmalarını istemiyoruz.

şimdiki azerbaycan türklerinin aslı farstır ve türkleşmiştir,
    ermenilerin aslı farstır ve hristiyanlaşmıştır.

kökleri bir bunların.

13. ülkücülerdeki kim kardashian paradoksu

La kamışına yeni su yürümüş ergen gomanist, salak salak başlıklarınla sözlüğün icine etmissin bugün. Aklinca dalga geciyosun ama sen Türkçülük davasını hic bir seyle kıyaslayamazsın. Verdiğimiz onca sehidimiz var, Allah sahit yeminimiz var senin gibi bos insanlar anlamaz boyle seyleri. Kemal Sunalın da dediği gibi zaten "türklüğü her yürek her omuz kaldıramaz." milli suura düsman ırksız edepsiz.

14. mevlana ufo larla görüştü

--spoiler--
    Reyhan Karaca gibi. O da rüya gördüğünü sanmıştı...

Evet. Daha da ilginci; bir kadının kimseyle ilişkisi yok. Doktora gidiyor ve hamile olduğunu öğreniyor. Hipnozla kaçırıldığı öğreniliyor. Hipnoz bilinç altını konuşturuyor.
    --spoiler--

sen o gezegen benim bu gezegen senin gezebilecek teknolojiyi oluştur, sonra tut reyhan karaca'yı sik. ulan miranda kerr'i falan kaçırsaydınız ya. abaza it oğlu itler

15. gülşen bubikoğlu

1988 yılı ayşe egesoy ile röportajı türkiye'nin gelmiş geçmiş en zarif kadını nasıl olunur kanıtlar nitelikte eski yeşilçam oyuncusu. aman allah'ım o ne hanımefendilik , o ne kibarlık öyle. http://www.youtube.com/watch?v=DKdx3-wnG1Y +